کانال تلگرام مبل محمدی
میز کنسول و بوفه|مبل |مبل ملایر | مبلمان محمدیمبل |مبل ملایر | مبلمان محمدی

ميز كنسول و بوفه


امروزه بيش از هر زماني به دكوراسيون داخلي اهميت داده مي شود به طوريكه چيدمان و ديزاين كردن فضاي داخلي علمي به روز تلقي شده و افراد متخصصي در اين باب فعاليت مي كنند ،

اين افراد با استفاده از اصول چيدمان و با بهره گيري از ابعاد و اندازه و تلفيق رنگ ها دست به چيدن دكوراسيون ميزنند و دكوراسيون را زيبا و كاربردي ديزاين مي كنند .


حال به نقش آينه كنسول و بوفه در دكوراسيون داخلي مي پردازيم .


آينه كنسول بسته به نوع طرحي كه دارد ميتواند يك ميز پركاربرد و لوكسي در فضاي داخلي باشد . امروزه ميز كنسول هاي زيادي با طراحي هاي مختلفي در بازار يافت مي شود . كه باعث شده است تا نياز افراد مختلف را پاسخگو باشد .


ميز كنسول هاي چوبي :


اين نوع محصول كه معمولا از چوب راش يا گردو ساخته ميشود داراي منبت بوده و نسبتا جلوه سلطنتي و مجللي را به فضا مي بخشد كه بيشتر مناسب خانه هاي بزرگ است .

اين نوع محصولات هم مي توانند كشو يا كمد داشته باشند كه كاريردي تر مي شوند و يا اينكه فقط از يك قاب آينه و يك پايه تشكيل شود كه استفاده از اين نوع محصول طبق سليقه مشتري انتخاب مي شوند .


ميز كنسول ها ام دي افي :


اين كنسول ها نسبت به نوع توضيح داده شده در بالا ساده تر بوده و بيشتر مناسب فضا هاي كوچكتر است البته فضا هايي كه به حالت اسپرت ديزاين شده اند بيشتر از اين نوع استفاده مي كنند . اين محصول نسبت به نوع چوبي از نظر قيمت مناسب تر بوده و مقرون به صرفه است .


معمولا از كنسول براي نگهداري لوازم و مدارك استفاده مي شود كه امروزه به لطف طراحي هاي زيبا از اين ميز به عنوان يك ركن اصلي در ديزاين داخلي استفاده مي شود .

بايد اين نكته را مدنظر داشت اين محصول صرفا براي قسمت پذيرايي استفاده نمي شود بلكه در اتاق خواب نيز مورد استفاده قرار مي گيرد كه در ادامه مختصر به آن پرداخته مي شود


كنسول در پذيرايي :


معمولا خانه هايي كه محدوديت فضا ندارند نياز به يك آينه كنسول مناسب براي پر كردن فضاي داخلي دارند . ميز كنسول به عنوان مكمل مبلمان نيز محسوب مي شود كه ميتواند چيدمان مبلمان را به طور چشم گيري كامل كند .


همچنين از اين ميز ميتوانيد براي قرار دادن ظروف يا اشيا زينتي و لوكس استفاده كنيد البته به ياد داشته باشيد كه از اين ميز ميتوانيد به تنهايي به عنوان يك كالاي زينتي و لوكس در دكوراسيون داخلي استفاده كرد .


همچنين شما ميتواني با قرار دادن چند قاب عكس يا شمعدان هاي زيبا و گلدان هاي زينتي ، زيبايي اين محصول را دو چندان كنيد.


نكته قابل ذكري كه وجود دارد و از اهميت بالايي برخوردا مي باشد رنگ اين محصول است و بايد در انتخاب رنگ دقت بسياري را به خرج بدهيد كه علاوه بر زيبايي طرح ، زيبايي رنگ را نيز به ارمغان بياوريد .

معمولا رنگ و طرح اين ميز ست مبلمان انتخاب مي شود كه هارموني خوبي با هم دارند و كامل كننده ي يكديگر محسوب مي شود و اين هماهنگي باعث مي شود كه فضاي مجللي به چشم بيننده بيايد كه نشان از انتخاب درست براي چيدمان دكوراسيون است .

اما در بعضي مواقع اين ميز ست مبلمان انتخاب نمي شود و با اجزاي ديگر دكوراسيون ست مي شود كه كمي بيشتر بايد در طرح و رنگ اين محصول دقت شود تا زيبايي دكوراسيون از بين نرود و حتي به دكوراسيون داخلي رنگ و لعاب خاصي ببخشد .


اين ميز را هم ميتوان به همرا آينه و هم بدون آينه مورد استفاده قرار داد ، البته مكاني كه اين محصول قرار ميگيرد بسيار مهم بوده و كاربرد آن مشخص مي كند كه همراه آينه استفده شود و يا بدون آينه .


ميز كنسول در اتاق خواب :


شايد كمي عجيب به نظر برسد كه از ميز كنسول در اتاق خواب استفاده شود . اما امروزه شاهد هستيم كه بعضي افراد به جاي ميز توالت سرويس خواب از ميز كنسول استفاده ميكنند كه باعث مي شود تا فضاي اتاق خواب از حالت يكنواختي خارج شود و فضاي نسبتا شيك تري به اتاق ببخشد .


همانطور كه قبلا گفته شد اين محصول در طرح هاي مختلفي در بازار موجود هستند كه خريدار بسته به نوع سليقه اي كه دارند تصميم به خريد اين محصول مي گيرند .

به عنوان مثال بعضي افراد بيشتر كاربرد اين محصول برايشان مهم است و سعي ميكنند كنسولي را انتخاب كنند كه فضاي زيادي براي نگهداري وسايل داشته باشد تا جواب گوي انتظاراتشان باشد . اما بعضي ديگر زيباي كار برايشان مهم تر بوده و اولويت با زيبا شدن دكوراسيون است .


يكي ديگر از وسايلي كه ميتوان از آن در تغيير و چيدمان از آن بهره گرفت بوفه ها هستند كه ميتوانند در بحث چيدمان وسايل و زيبا تر شدن دكوراسيون به ما كمك بسياري كنند .


بوفه ها نيز مانند كنسول ها در طرح ها و اندازه هاي مختلفي ساخته و بازار عرضه مي شود و خريداران ميتوانند با توجه به نياز و سليقه خود اين بوفه ها را انتخاب كنند .


كاربرد بوفه ها كمي متفاوت تر نسبت به كنسول ها هستند چرا كه فقط براي نگهداري وسايل زينتي از آن استفاده مي شود كه استفاده از وسايل زينتي و لوكس به زيبا تر جلوه دادن بوفه نيز كمك مي كند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code